Franke – A300 Kireç Temizleme Sıvısı

28,00 EUR
492,53  TL +KDV

1000TL ve üzeri ücretsiz kargo
  • Franke 440ml. kireç temizleme sıvısı
  • A300 model cihazlarda, otomatik kireç temizliği programı için kullanılır
  • Kullanılan su sertliğine göre ( Ör.: 5-10 °dH / 125lt. veya 14 günde 1 kez ) kireç temizliği periyodu otomatik ayarlanmaktadır
  • Her kireç temizliği esnasında otomatik olarak 33ml sıvı kullanılmaktadır
  • Önemli Not: Sadece “Franke A300” model cihazda kullanım için uygundur, A300 dışındaki tüm modellerde ürünün kullanımı mümkün değildir.

Cihaz günlük temizlik videolarına göz atmak için tıklayınız

 

Stokta

Kategoriler:

Açıklama

Franke – A300 Kireç Temizleme Sıvısı (0,44Lt.)

*Hafta sonu ve resmi tatil günleri hariç; saat 15:00 ‘ e kadar verilen siparişleri aynı gün anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için tahmini kargoya teslim süresi ürün detayında belirtilmektedir.

Siparişinizle ilgili adımlar ve kargo takip numarası; sipariş esnasında tarafımıza beyan ettiğiniz mail adresine gönderilmektedir. Lütfen aktif kullandığınız mail adresinizi eksiksiz ve doğru olarak yazdığınızdan emin olunuz.

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen yanlış veya eksik adres girilmediğini kontrol ediniz. Hatalı adres bildiriminden kaynaklı gecikmelerden kofis.com.tr sorumlu değildir.

Lütfen dikkat ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. Kargo Tespit Tutanağı bulunmayan bildirimler geçersiz sayılacak olup,  eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmiş kabul edilecektir.

Diğer ürünler…