Franke – Kartuş Tip Süt Temizleme Sıvısı

17,00 EUR
282,50  TL +KDV

500TL ve üzeri ücretsiz kargo
      • Franke – 950ML kartuş tip süt temizleme sıvısı
      • Günlük yapılması gereken temizlik işleminde: 1 adet Franke kahve tableti kullanılması önerilmektedir, kartuş tip sıvıda kullanılacak ML oranını cihaz otomatik olarak ayarlamaktadır.
      • Önemli Not: Sadece “SU05 FM CM” – “SU12 FM CM” model soğutucu ünitelerle kullanım için uyumludur.

Cihaz günlük temizlik videolarına göz atmak için tıklayınız

 

Stokta

Kategoriler: Stok kodu: 567.0000.009

Açıklama

Franke – 950ML kartuş tip süt temizleme sıvısı

*Hafta sonu ve resmi tatil günleri hariç; saat 15:00 ‘ e kadar verilen siparişleri aynı gün anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için tahmini kargoya teslim süresi ürün detayında belirtilmektedir.

Siparişinizle ilgili adımlar ve kargo takip numarası; sipariş esnasında tarafımıza beyan ettiğiniz mail adresine gönderilmektedir. Lütfen aktif kullandığınız mail adresinizi eksiksiz ve doğru olarak yazdığınızdan emin olunuz.

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen yanlış veya eksik adres girilmediğini kontrol ediniz. Hatalı adres bildiriminden kaynaklı gecikmelerden kofis.com.tr sorumlu değildir.

Lütfen dikkat ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. Kargo Tespit Tutanağı bulunmayan bildirimler geçersiz sayılacak olup,  eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmiş kabul edilecektir.

Diğer ürünler…