Franke – 100 Günlük Kartuş Tip Sıvı Paketi

100,00 EUR
1.627,02  TL +KDV

Ücretsiz kargo
  • 100 günlük(*) Franke – 950ML kartuş tip süt temizleme sıvısı fırsat paketi
  • Franke – 5 adet kartuş süt temizleme sıvısı ( toplam 4.750lt. )
  • Günlük yapılması gereken temizlik işleminde: 1 adet Franke kahve tableti kullanılması önerilmektedir, kartuş tip sıvıda kullanılacak ML oranını cihaz otomatik olarak ayarlamaktadır.
  • Önemli Not: Sadece “SU05 FM CM” – “SU12 FM CM” model soğutucu ünitelerle kullanım için uyumludur.
  • Ekstra indirim fırsatı !

*100 günlük temizlik: günde 1 kez, 1 adet tablet ve 50ML sıvı kullanımı üzerinden hesaplanmıştır.

Cihaz günlük temizlik videolarına göz atmak için tıklayınız

 

blank

Stokta

Kategoriler:

Açıklama

Franke – 5 Adet Süt Temizleme Sıvısı + 1 Adet Kahve Temizleme Tableti ( 100 Günlük Sıvı + Tablet – Fırsat Paketi )

*Hafta sonu ve resmi tatil günleri hariç; saat 15:00 ‘ e kadar verilen siparişleri aynı gün anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için tahmini kargoya teslim süresi ürün detayında belirtilmektedir.

Siparişinizle ilgili adımlar ve kargo takip numarası; sipariş esnasında tarafımıza beyan ettiğiniz mail adresine gönderilmektedir. Lütfen aktif kullandığınız mail adresinizi eksiksiz ve doğru olarak yazdığınızdan emin olunuz.

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen yanlış veya eksik adres girilmediğini kontrol ediniz. Hatalı adres bildiriminden kaynaklı gecikmelerden kofis.com.tr sorumlu değildir.

Lütfen dikkat ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. Kargo Tespit Tutanağı bulunmayan bildirimler geçersiz sayılacak olup,  eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmiş kabul edilecektir.

Diğer ürünler…