Franke – 100 Günlük Sıvı + Tablet Paketi

100,00 EUR
1.661,75  TL +KDV

Ücretsiz kargo
  • 100 günlük(*) Franke süt temizleme sıvısı ve Franke kahve temizleme tableti fırsat paketi
  • Franke – 5 adet süt temizleme sıvısı ( toplam 5lt. ) + 1 kutu kahve temizleme tableti ( 1 kutu 100 ad. tablet içerir )
  • Günlük yapılması gereken temizlik işleminde: 1 adet Franke kahve tableti ve paket üzerinde yer alan ölçek yardımıyla cihaz modeline göre 30ML veya 50ML Franke süt temizleme sıvısı kullanılması önerilmektedir. (Flair ve A200 model cihazlar için günlük 30ML – diğer tüm model cihazlar için günlük 50ML kullanılmalıdır)
  • Şurup üniteli modeller için haftada en az 1 kere 30ML kullanılarak ayrıca şurup temizliği önerilmektedir
  • Ekstra indirim fırsatı !

*100 günlük temizlik: günde 1 kez, 1 adet tablet ve 50ML sıvı kullanımı üzerinden hesaplanmıştır.

Cihaz günlük temizlik videolarına göz atmak için tıklayınız

 

Stokta

Tahmini kargoya teslim süresi: 13 Haziran 2022 - 16 Haziran 2022
Kategoriler: Stok kodu: 5+1

Açıklama

Franke – 5 Adet Süt Temizleme Sıvısı + 1 Adet Kahve Temizleme Tableti ( 100 Günlük Sıvı + Tablet – Fırsat Paketi )

*Hafta sonu ve resmi tatil günleri hariç; saat 15:00 ‘ e kadar verilen siparişleri aynı gün anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için tahmini kargoya teslim süresi ürün detayında belirtilmektedir.

Siparişinizle ilgili adımlar ve kargo takip numarası; sipariş esnasında tarafımıza beyan ettiğiniz mail adresine gönderilmektedir. Lütfen aktif kullandığınız mail adresinizi eksiksiz ve doğru olarak yazdığınızdan emin olunuz.

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen yanlış veya eksik adres girilmediğini kontrol ediniz. Hatalı adres bildiriminden kaynaklı gecikmelerden kofis.com.tr sorumlu değildir.

Lütfen dikkat ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. Kargo Tespit Tutanağı bulunmayan bildirimler geçersiz sayılacak olup,  eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmiş kabul edilecektir.

Diğer ürünler…