WM – Bestmax 2XL Arıtma

470,00 EUR
7.646,99  TL +KDV

500TL ve üzeri ücretsiz kargo
  • WM Bestmax 2XL Kartuş Tip Arıtma Sistemi
  • Paket içeriği: Kartuş + Sistem valfi + Sistem Aparatı
  • Ölçüler: Yükseklik: 60cm , Çap: 18,5cm

Not: Montaj ücreti dahil değildir.

 

Stokta

Tahmini kargoya teslim süresi: 24 Mayıs 2022 - 27 Mayıs 2022
Kategoriler: Stok kodu: 2XL

Açıklama

WM Bestmax 2XL kartuş tip arıtma sistemi ( Kartuş + Sistem valfi + Sistem Aparatı )

*Hafta sonu ve resmi tatil günleri hariç; saat 15:00 ‘ e kadar verilen siparişleri aynı gün anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için tahmini kargoya teslim süresi ürün detayında belirtilmektedir.

Siparişinizle ilgili adımlar ve kargo takip numarası; sipariş esnasında tarafımıza beyan ettiğiniz mail adresine gönderilmektedir. Lütfen aktif kullandığınız mail adresinizi eksiksiz ve doğru olarak yazdığınızdan emin olunuz.

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen yanlış veya eksik adres girilmediğini kontrol ediniz. Hatalı adres bildiriminden kaynaklı gecikmelerden kofis.com.tr sorumlu değildir.

Lütfen dikkat ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. Kargo Tespit Tutanağı bulunmayan bildirimler geçersiz sayılacak olup,  eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmiş kabul edilecektir.

Diğer ürünler…